Müge Anlı ve 51 yaşındaki Süleyman 2023-01-19 00:30:17
ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bugün yayınlanan bölümünde tansiyon yükseldi. 18 yaşındaki kızının evden kaçarak 51 yaşındaki üfürükçü bir adamla birlikte olduğunu öğrenen anne, yüzleşme esnasında sinir krizi geçirdi.

33 YAŞ BÜYÜK ADAMLA SARMAŞ DOLAŞ POZLAR VERDİ
Kendisinden 33 yaş büyük adama kaçarak sarmaş dolaş pozlar veren 18 yaşındaki Hilal, ailesine geri dönmek istemediğini artık yalnız olmak istediğini söyledi. 51 yaşındaki adamla gönül ilişkisi olduğunu kabul eden Hilal, ailesine de tepki gösterdi. Canlı yayına bağlanan bir kadın seyirci ise 51 yaşındaki adamın Hilal'in bacaklarına ve kalçasına dokunduğunu söyledi. Hilal ise taciz iddiasını reddetti.

ANNE VE BABA SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ
Anne Şerife Hanım ise canlı yayında yaşananlara isyan ederek "Benim çocuğumla birlikteysen eğer onun koltukaltına saklanma. Arlanmaz... Çocuğumun beynini yıkadın. Üfürükçü, dolandırıcı ve tacizcisin" dedi. Kızının "Nankör olma" demesiyle çılgına dönen baba ve anne, canlı yayında avazı çıktığı kadar bağırarak tepki gösterdi.
 

 
SÜLEYMAN BEY: AHLAKSIZ BİR ŞEY OLMADI
Canlı yayında yüzünü göstermeden konuşan 51 yaşındaki Süleyman Bey de kendisini şu sözlerle savundu: "Ahlaksız bir şey olmadı. Ben konuşmaya başlayınca hep susturuyorum. Ben sonuna kadar Hilal'in arkasındayım." Müge Anlı ve ailenin isyanı üzerine yüzünü gösteren Süleyman Bey ise geri adım atmadı. Kızının kendisinden yaşça büyük bir adamla birlikte olmasını kabul etmediğini söyleyen anne, canlı yayında gözyaşlarına boğuldu.

Anne ve babasının canlı yayında bağırarak tepki göstermesine sinirlenen Hilal ise stüdyoyu terk etti."BABALIK YAPIYOR DİYOR YA YALAN SÖYLÜYOR"
Programa telefonla bağlanan ve ismini vermek istemeyen bir kişi, “Hilal’le beyefendi bizim buraya gelirdi. Yanlarında da bir kız çocuğu getirdiler geçen geldiklerinde. Hilal’le ikisi o kız çocuğuna bir muska yazdılar. Hilal orada babalık yapıyor diyor ya yalan söylüyor. Babalık yapan bir insan Hilal’in bacaklarını, poposunu okşar mı?” şeklinde konuştu.

"SENİ MUSKACI YAPACAK, KULLANACAK"
Hilal’in annesi ise “Bize inanmıyorsan bak bütün millet görüyor. Seni muskacı yapacak. Seni alet ediyor anneciğim, her şeyinle kullanacak seni” sözleriyle Hilal’e seslendi.

Canlı yayına sözde terapist olarak geçen Süleyman da çıktı. Hilal’in annesi ise “Sonuna kadar arkasındayım kızımın, sana bırakmayacağım” diyerek bağırdı. Başta yüzünü göstermeyen Süleyman, sonrasında kameranın karşısına çıktı. Ancak programın ilerleyen dakikalarında stüdyoyu karıştıran olaylar yaşandı."DÜN MANEVİ BABASIYDINIZ, NE OLDU BİRDEN?"
Müge Anlı Süleyman’a, “Beyefendi dün aradığınızda manevi babasıydınız, bugün noldu birden” diye sordu. Süleyman ise “Benim ona karşı bir sevgim var, siz her sevgiyi başka bir şeyle yorumluyorsunuz” dedi. Anlı ise “Dudak dudağa öpüşürken bir çocukla fotoğraf çektirip paylaşıyorsunuz internette. Bu sevgiyi ben nasıl anlayayım ben, anlatın bana” diyerek çıkıştı.

Süleyman ise “Onu kendisi izah etti. Dedi ki ‘Benim birilerine gönderi yapmam lazım, müsaade et’ Kızdım. Yapma kızım, hayır dedim.” şeklinde konuşunca Müge Anlı “Ne yaptı beyefendi, gazozunuza ilaç koyup dudağınıza mı yapıştı?” diye sordu.

"BU ÇOCUKLA NİYE ÖPÜŞÜYORSUN KARDEŞİM?"
Süleyman ise “Yapma dedim. O bu zamana kadar ne istediyse yaptım. Ben yolda giderken su istedi…” derken Anlı araya girdi ve “Yolda giderken bir tane kadın, bir dakika Süleyman seninle dudak dudağa öpüşüp fotoğraf çektirmek istiyorum dediğinde öpüşüyor musunuz bütün kadınlarla? Niye o zaman bu kızla öpüşüyorsunuz, bu çocukla niye öpüşüyorsun kardeşim çocuk 17 yaşında?” diyerek çıkıştı.CANLI YAYINDA EVLENME TEKLİFİ
Müge Anlı “Siz bu çocukla ilgili ne düşünüyorsunuz?” sorusunu sorunca Süleyman “Benim her türlü sevgim var. Benim yanımda hangi sıfatla kalmak istiyorsa kalsın.” şeklinde konuştu. Anlı ise “Beyefendi siz çocuğun sözüne göre mi hareket ediyorsunuz? Sizin niyetiniz ne? Siz ne istiyorsunuz?” diye sordu. O anda ise olanlar oldu. 51 yaşındaki Süleyman, bir anda 18 yaşındaki Hilal’e dönüp “Benimle evlenir misin?” dedi. Stüdyoda sesler yükselirken Hilal’in annesi ayağa kalkıp ‘O çocuk’ diye bağırmaya başladı.

Anlı ise “Yanlış mı anlıyormuşum sevginizi?” dedi. Süleyman da “Ben nikahıma alırım. İster benim yanımda kalır, ister odasında kalır.” şeklinde konuştu. Hilal ise “Ben bekarım o da bekar. Ola da bilir.” ifadelerini kullandı. Süleyman teklifini yineledi ve “Halkın huzurunda evlenme teklif ediyorum. Hiçbir baskı altında kalmadan evlenir misin?” diye sordu. O sırada duydukları karşısında çılgına dönen Hilal’in annesi ise “Bu adamdan şikayetçiyim” diyerek bağırmaya ve çığlık atmaya başladı.

"RABBİMİN HUZURUNDA OLACAK BEBEĞİM" MESAJLARI
Ardından programa dini nikah yapmak için kendilerinden şahitlik istedikleri iddia edilen bir kişi bağlandı. Anlı “Mesajlarınız da varmış, gösterebiliriz, ne zaman bunu sizden istediler” diye sorunca şahıs, mesajların 9 Temmuz, 10 Temmuz gibi olduğunu söyledi. Anlı çocuğun o sırada 17 yaşında olduğunu belirtti. Telefondaki şahıs, “Bize geldi, tanıştı. Biz ilk başta olmaz dedik ama burnunun dikine giden bir kız Hilal.” dedi. Müge Anlı Hilal’e “17 yaşındayken yanındaki adamın seninle evlenmek istediğini anlatıyor” şeklinde konuştu. Sonrasında Müge Anlı mesajları okudu. Süleyman’la Hilal’in arasındaki konuşmanın mesajlarında geçen ifadelerin “Rabbimin huzurunda olacak bebeğim, Allah için abdestli olmak lazım tabii, düzgün bir şeyler giyin aşkım, dua edeceğiz ebedi mutluluk için, melekler yanımızda olacak inşallah” şeklinde olduğunu söyledi. Hilal de dini nikah kıymadıklarını söyledi.

"NİKAHINA DA DEĞİL, YATAĞINA ALIYOR"
Anlı son olarak Süleyman’a “Beyefendi sizin 17 yaşında çocuk ne işiniz var? Kazık kadar adam…” diye sorunca Süleyman “Ölmesin diye elinden tuttuğum bir kız çocuğu. Ben nikahıma almak için yapmadım bunu” dedi. Şevki Sözen “Siz ölmesin diye her yanınıza gelen çocuğu nikahınıza mı alıyorsunuz ya?” diye seslenince Müge Anlı ise “Nikahına da değil, yatağına alıyor” ifadelerini kullandı. Süleyman ise buna “Asla. Daha eli elime değmemiştir” şeklinde konuştu.AYNI GÖMLEĞİ GİYDİLER
Müge Anlı, Süleyman'ın üzerindeki gömleğe de dikkat çekti. O gömleğin bir gün önce Hilal'in üzerinde olan gömlek olduğu ortaya çıktı. Hilal başka kıyafeti olmadığını söyleyince Anlı "Alsaydı o zaman sana sokağa çıkartıp" dedi.