Reklamlar
Hayat 2017-12-11 19:05:07 Siyah Gazete

Survivor'da Ağda, Açlık Gerçekleri SONUNDA ORTAYA ÇIKTI.. İfşa Ediyoruz !

VIDEODA HİÇBİR ÇARPITMA YOKTUR ZATEN TÜM HALKIN GÖRDÜĞÜ VE HABERLERDE OLAN VİDEOLAR DERLENMİŞTİR.

Bildiğiniz gibi ilk olarak survivorda yarışan Merve acuna yönelik ithamlarda bulunmuş ve adada yemek verildiğini, muzları bir çiftçiden aldıklarını ve sanki bulmuş gibi gösterildiğini, ve bazı hileler döndüğünü verdiği röportajda anlattı.

Acun buna karşılık dava açtı fakat Merveye bu sorulduğunda montajsız görüntülerde herşey belli olacak yediğimiz yemekler ve edilen küfürler" dediğini yine verdiği röportajdan okuduk. Acun ılıcalının bu davayı kaybetmesi bunların gerçek olduğunu düşündürmüyor değil.

Peki gerçekten oyunlarda kurgu varmıydı, yemek veriliyor muydu, acun istediği kişiyi elemek için oyunlar içindemiydi. Şimdi bazı videolar ile bu sorulara yanıt aramaya başlayalım..

Sigara içilmesi

Bu görüntüde damla sigara içerken görüntüleniyor. damlanın sigarı bulma gibi bir ihtimalı yok ancak görevlilerden isteyebilir ki eğer böyle birşey mümkünse görevlilerden gizlice yemek yada diğer ihtiyaçlarını giderebilirler. Ormana gizlice bırakılan bir ihtiyacı kim nasıl görebilir ki?

Efe'nin kol bandı

bu görüntüyü fazla uzatmıyacağım. efe oyuna başlamadan önce sol kolundaki mavi bandı bırakıyor ve oyun için hazırlanıyor. oyun sonlarında efe nin hala mavi bandı yokken bir anda mavi bandını koluna taktığını görüyoruz. Buda oyunun duraklatıldığını, oyuncuların dinlendirildiğini gösterebilir. acun açıklamasında oyunda yaşanan teknik aksaklıklardan dolayı oyun duruyor yada tekrar kayda devam edebiliyoruz demişti fakat oyunda yaşanan aksilikler zaten kameraya yansıyor ve bir çok oyunun durduğuna ama kesilmediğine şahit olduk yani bu açıklamalar da çelişki içeriyor...

sabitlenmiş hileli objeler

yarışmacılar karşı rakipteki sembolü düşürmeye çalışıyor ve görüntülerde sembolün sabitlenmiş olduğu görülüyor. burada aklıma takılan şey yarışmacıların bunu hiç farketmemesi bir yana oyunu takip eden karşı takımdaki yarışmacıların hiçbirinin de farketmemesi hatta oyun bitiminde bile anlamamaları beni asıl endişelendiren durum.

Sabitlenmiş Top

Bu kez yapılan sabitlemede topun düşmediği görülüyor ve yine yarışmayı kazanan kişi oyun sonunda topun hiç hareket etmediği gördüğünü halde buna aldırış etmiyor. Tüm bunlar yarışmacılarında işin içinde olduğunu düşünmeme sebep oluyor ki bu en kötü senaryo. Çünkü tamamen kurgu ve reyting amaçlı yapılmış bir projenin içinde insanları kandırmaktan başka birşey değil bu.

Ve BONUS VİDEO

Oyunda ceza nedeniyle yattara önde başlıyor ve yaklaşık 10 sn sonra diğer yarışmacı başlayacak. Burada dikkat etmenizi istiyorum..yattara sudan ıslak bir şekilde çıkıyor ve kamera serkayı gösterdikten 2 sn sonra yattara tamamen kuru ve serkay sanki ışınlanmış gibi yetişiyor... sudan çıkma anından sonra tekrar izleyelim.. Bu olay tamamen garip ve neden böyle yapıldığına bir anlam vermedim. Ayrıca oyunun sonunda yattara kaybediyor..

Tabiki tüm bunlar sadece benim düşüncelerim ve benim gördüklerim. yanılıyor da olabilirim. Karar acunun da dediği gibi türk halkının...

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek